• Aktualności
 • PołoĹźenie
 • Historia
 • Galeria
 • Kontakt
 • Archiwum
 • Mikołajkowe imprezowanie

  Wiejskim Dom Kultury w Skrzypcu stał się w sobotę 8 grudnia 2018 r. siedzibą św. Mikołaja. Kilkadziesiąt dzieci (nie tylko z naszej wsi ) brało udział w fantastycznej zabawie mikołajkowej. Impreza animowana przez profesjonalnych animatorów z Tygryska wypełniona była grami, zabawami i innymi atrakcjami. Oczywiście najważniejszym punktem wieczoru było spotkanie ze Świętym Mikołajem. Okazało się, że wszystkie dzieci były grzeczne, gdyż prezenty dostał każdy najmłodszy.

  Organizatorkami tegorocznych mikołajków były Judyta Alert i Malwina Ziółkiewicz. W imieniu dzieci serdecznie dziękujemy!

  Impreza mogła się odbyć dzięki wsparciu sponsorów:
  Sebastian i Magdalena Talagowie, Kasprzycki Transport i Spedycja Jarosław Kasprzycki, RSP Jasiona, RSP Skrzypiec, JD.Altrans Damian Alert, Sklep u Renaty Renata Morzywołek, Sklep ABC Łukasz Żegleń, Żwirownia Skrzypiec Andrzej Grabowski, Helena Wiśniewska, Barbara Pabis.

  Poczęstunek w formie słodkości przygotowali: Monika Kłosowska, Angelika Kinal , Justyna Antoszczyszyn, Piotr Okłót, Aleksandra Mormul, Alina Szczepaniak oraz Ewelina Drabik.

  Podziękowania należą się również Pani Bożenie Zając za pozyskanie funduszy od dyrektora GOK w Lubrzy Pana Piotra Charczuka na zakup ciastek. Dziękujemy Pani Bożenie, Elżbiecie Laszczak oraz Paniom z Koła Gospodyń Wiejskich za pomoc w przygotowaniach i sprzątaniu Sali WDK. Dziękujemy również Panu Tutakowi za przekazanie gałązek z których przygotowano dekoracje. Markowi Doskoczowi dziękujemy za wykonanie zdjęć.

  Foto dzięki uprzejmości Judyty Alert

  Dodano: 15 grudnia 2018 r.


  [Rozmiar: 166820 bajtów

  Wszelkie prawa zastrzeĹźone.
  2012-2021
  Projekt i wykonanie: MW - numbat.